לתפריטים

העגלת קניות ריקה.

קצת עלינו הגלריה המקסיקנית 

 

מי אנחנו- הגלריה המקסיקנית:

אורן זכור הגיע למקסיקו לפני 25 לטיול והתאהב. התאהב במקסיקו שופעת הצבעים והריחות ובשפע הססגוני שמציעה המדינה האקזוטית. התשוקה המקסיקנית לעיצוב באה לידי ביטוי ביצירת פריטים מלאי נשמה וטאצ' יחודי. הריהוט המקסיקני מתאפיין בסגנון כפרי חם ומביא עמו לחלל אווירה שאין דומה לה. אורן זיהה את הפוטנציאל והחל לייבא פרטי ריהוט ממקסיקו לישראל. ההתאהבות הפכה לאהבה גדולה ויציבה ואורן שבהתחלה הביא סחורה לחנויות פתח מקום משלו בשנקין, רעננה ומאוחר יותר ברשפון, והיה חלוץ הרוח האתנית שלא הייתה מוכרת בארץ בראשית שנות ה 90- . טיול לגליל עם אשתו הביא אותו לצאת למסע חדש במהלכו פתח את הגלריה המקסיקנית במשגב. הגלריה שוכנת במבנה עץ מעוצב בסגנון מקסיקני, שהעבודה והמחשבה הרבה שהושקעו בו ניכרים בכל פינה.

 

 

בגלריה מקום של כבוד לריהוט המקסיקני, והאהבה והביקוש של הקהל הישראלי לא מפסיקים להפתיע. בנוסף לאוסף הייחודי, במקום ניתן למצוא מגוון רחב של רהיטים ייחודיים המיובאים מאירופה, מרוקו, אינדונזיה והודו הנבחרים בקפידה אחד אחד. החלום של אורן לפתוח גלריה עם אוספים אותנטיים מכל העולם- התגשם. סוד קסמו של המקום מלבד המגוון והעושר הוא עיצוב חלל החנות הכולל עשרות כוכים ופינות קטנות המציגים בחן רב את האוספים המרהיבים, אשכולות של גופי תאורה עשויים זכוכיות צבעוניות ויערות של וילונות וצעיפים ססגוניים משתלשלים מהתקרה.

 

 

המלאי העצום של פרטי הריהוט, חפצי נוי, בגדים, ערסלים, שטיחים, אהילים ומנורות, ספרים, יודאיקה, שמנים, חפצים יפניים ואביזרי מיסטיקה המיובאים ממקסיקו וארצות המזרח הרחוק, מסודר ומעוצב בתשומת לב הרמונית כובשת. בגלריה ניתן להעביר שעות מענגות של חיטוט באוצרות, ובין לבין להסב לקפה ועוגה בבית הקפה הביתי שבמקום, פתרון מצוין לגברים שנשותיהם מבלות את זמנן בחנות. אורן זכור אוהב ויודע לארח ולפנק וזה גם המוטו וסוד הקסם שלגלריה המקסיקנית שלו. את המוטו הזה העטוף באנרגיה של מסע אקזוטי הוא חולם שתיקחו איתכם הביתה.